FK ZETA : NK INTERBLOCK 1:1 (1:0)

Bravo fantje!! Pol je opravljenega,  zdaj pa le še doma dobro odigrati in gremo naprej!!!! Se vidimo na tekmi!! Bravo!!

Podgorica (Črna gora), 17.07.2008

1. predkrog pokalaUEFA (1. tekma), Podgorica, Mestni štadion, gledalcev 4000

ZETA : INTERBLOCK 1:0 (1:0)
Strelec: 1:0 Knežević (‘28), 1:1 Jolić (‘91)

Glavni sodnik: Ghennadi Sidenco (Moldavija)
Pomočnika: Oleg Molceanov in Vitali Gorbatov (oba Moldavija)

Trener: Dragan Skočić

• 1. min: Začetek srečanja v Podgorici
  • 6. min: Prekršek Elsnerja na robu 16-metrskega prostora, po izveden prostem strelu žoga za vratarja Rozmana
  • 11. min: Nekoliko podjetnejša igra domačih, ki prodirajo predvsem preko Brazilca Savia
  • 13. min: Zbudili so se tudi ljubljanski navijači, ki so v popoldanskih urah prispeli v Podgorico
  • 14. min: Na tleh je Rodić, ki ga je grobo zaustavil Đurić, a za prekršek ni dobil rumenega kartona
  • 15. min: Poizkus Zetinega Brazilca Eduerda iz prostega strela iz približno 25. metrov. Žoga je zletela preko vrat
  • 19. min: Za Interblock je najprej poizkusil Zeljković, po odbiti žogi pa je z roba kazenskega prostora lepo meril Gerić, čigar strel je Šuškavčević odbil
  • 21. min: Nenevaren poizkus Savia, s katerim Rozman ni imel težav
  • 27. min: Igra se je nekoliko umirila, brez konkretnih akcij na obeh straneh
  • 28. min: Gol! 1:0 za Zeto, z glavo je zadel Knežević po podaji Čolakovića, potem ko so domači naenkrat pritisnili
  • 36. min: Ljubljančani si še niso povsem opomogli po golu. Zeta je bolj napadalna
  • 38. min: Kakšna akcija Zetine brazilske naveze Savio-Eduerdo! Strel slednjega je Rozman odbil
  • 42. min: Nova priložnost domačih! Rozman je odlično posredoval ob strelu Savia iz neposredne bližine
  • 45. min: Lep poizkus domačega kapetana Kaluđeroviča, ki pa je zletel mimo vrat
  • 45. + 1 min: Konec prvega polčasa, ki ga je z 1:0 dobila Zeta

_________________________________________________________________________________

• 46. min: Začetek 2. polčasa, brez menjav na obeh straneh
  • 50. min: Miren začetek drugega polčasa
  • 52. min: Prvi rumeni karton na srečanju, dobil ga je domačin Kaluđerović
  • 55. min: Prvi resnejši poizkus v drugem polačsu. Za domačine je mimo gola streljal Eduerdo
  • 60. min: Nevaren predložek Kneževića, ki je v kazenskem prostoru iskal Savia, a ta ni prišel do žoge
  • 64. min: Lep predložek Rakovićam malce prekratek je bil Zahora
  • 65. min: Trener Skočić je posegel po prvi menjavi. Namesto Rodića je vstopil Pregelj, ki je kmalu po vstopu prejel rumeni karton
  • 75. min: Pripravlja se nova menjava v vrstah Interblocka. Jolić bo zamenjal Zahoro
  • 78. min: Menjava tudi pri domačih. Iz igre odhaja Eduerdo, najboljši mož na igrišču
  • 84. min: Še zadnja menjava pri Interblocku. Rendulić je zamenjal Zeljkovića
  • 89. min: Po podaji Grabusa je z glavo poizkusil Rakovič, a meril previsoko
  • 91. min: Goooooooollll. Gooooll!l Za Interblock je po podaji Geriča z glavo zadel Jolić!!!
  • 93. min: Konec srečanja! Interblock ima pred povratnim srečanjem lepe možnosti za napredovanje